POPRZEDNI NASTĘPNY

Oferta

Nasza oferta obejmuje przede wszystkim sprzedaż palet. Oferujemy atrakcyjne ceny oraz szeroki wybór produktów, w tym także tych niestandardowych, zgodnych z wymaganiami danego przedsiębiorcy. Tworzymy bowiem następujące modele palet:
  • PALETY NOWE I UŻYWANE
  • PALETY NIESTANDARDOWE
W niektórych przedsiębiorstwach produkuje się towary, które wymagają ułożenia na specjalnie przygotowanych paletach. Wynika to głównie z ich nietypowych wymiarów, a także specyfikacji danej linii produkcyjnej. Takich ładunków nie opłaca się układać na standardowych europaletach, co wiąże się m.in. ze zbyt dużymi wymiarami produktów czy większą masą. Wówczas tworzy się specjalne produkty dostosowane do parametrów ładunków składowanych lub transportowanych przez daną firmę. Trzeba jednak pamiętać, że palety niestandardowe nie nadają się do transportowania pomiędzy różnymi firmami, także tymi zagranicznymi, ponieważ wiele wózków widłowych i magazynów jest dostosowanych do przyjętego systemu EUR.
 palety niestandardowe
     
Z tego powodu palety niestandardowe są tworzone zwykle na potrzeby konkretnej firmy, zgodnie z wymaganiami jej właściciela. Remix z okolic Częstochowy dysponuje parkiem maszynowym pozwalającym na przygotowanie dowolnych produktów tego typu, na podstawie parametrów przedstawionych nam przez klienta.
Prowadzimy też skup palet, umożliwiając oddanie aktualnie niepotrzebnych egzemplarzy. Mowa tu również o modelach niestandardowych. Jesteśmy bowiem w stanie odzyskać z nich dość dużą ilość drewna, które można ponownie wykorzystać do stworzenia nowych palet. Egzemplarze w dość dobrym stanie możemy natomiast samodzielnie naprawić, sprzedając je dalej.
Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane produkcją lub sprzedażą palet niestandardowych. Produkujemy takie przedmioty w dowolnym nakładzie, a także oferujemy atrakcyjne ceny w naszym skupie. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania i rozwiejemy Twoje wątpliwości.
  • FITOSANITARNE
  • SKRZYNIOPALETY
 skrzyniopalety
Tworzymy też skrzyniopalety, łączące w sobie konstrukcję zwykłej palety ze skrzynią. Mają więc one belki ułożone równolegle, pomiędzy którymi można umieścić elementy nośne wózków widłowych. Jednocześnie są zabudowane do konkretnej wysokości wybranej przez klienta. Takie rozwiązanie pozwala na bezpieczne przechowywanie ładunków składających się z mniejszych jednostek, których nie da się ułożyć na zwykłej palecie i zabezpieczyć m.in. folią stretch. To wygodny kompromis pomiędzy zwykłymi skrzynkami i paletami, sprawdzający się przede wszystkim w branży rolniczej i spożywczej.Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane stworzeniem wytrzymałych skrzyniopalet, opakowań oraz skrzyń drewnianych. Realizujemy nawet bardzo niestandardowe zlecenia, dopasowując ostateczne parametry wykonywanych produktów do potrzeb i specyfiki działalności danej firmy. Mowa tu zarówno o dokładnych wymiarach, jak i odporności wyrobu drewnianego na obciążenie.
  • USŁUGI CIĘCIA
Usługa cięcia poprzecznego desek na wymiar
max. szerokość 15 cm
max. długość 4.20 cm
2.20m x 1.30m
2.30m x 1.20m
1.20m x 1.20m
1.60m x 0.90m
 usługi cięcia
Tworzymy też wszelkiego rodzaju opakowania specjalne wykonane z drewna. Są one dobrym wyborem w przypadku produktów o nietypowych wymiarach i kształtach. Sprawdzają się też w miejscach, w których panują niestandardowe warunki wymagające zastosowania nieco innej konstrukcji opakowania.